معرفی گجت کاربردی (کولر قابل حمل رومیزی Baseus )

بررسی کلی

کولر قابل حمل رومیزی Baseus مدل Baseus Time Desktop Air-Cooler

با افزایش دما در فصل گرم تابستان، همیشه دنبال راهی هستیم تا دمای محیط خود را به حال متعادل و قابل تحمل برسانیم. شرکت Baseus، از تولید کننده های نام آشنای لوازم جانبی، این بار هم دست به تولید محصول جذابی زده است که راه حل خوبی برای نجات از گرمای طاقت فرسای تابستان است. با کولر قابل حمل Baseus مدل Baseus Time desktop Air cooler با باتری قابل شارژ، همه جا می توانید خنک باشد.

کولر قابل حمل بیسوس مدل Baseus Time desktop Air cooler همواره باید از طریق درگاه میکرو USB انرژی موردنیاز را تامین کند؛ بنابراین می توانید با استفاده از آداپتور شارژر موبایل، درگاه یو‌ اس‌بی لپ تاپ و پاور بانک برای تامین برق کولر اقدام کنید. به عنوان مثال در خوابگاه دانشگاه، محل کار ( که باعث افزایش تمرکز شما میشود.)، اتاق خواب منزل خود و حتی هنگامی که کمپ می کنید در چادر خود قابل استفاده می باشد.

کولر Baseus مدل Baseus Time desktop Air cooler، یک کولر آبی است. مانند همه کولر های آبی دیگر باید آب را از بالای کولر داخل مخزن ریخت. هوا از فیلتر های ضد گرد غبار آن به داخل کشیده میشود سپس از کنار لوله هایی که آب دائما داخل آن در حال گردش است میگذرد پس از خنک شدن و مرطوب سازی آن، هوای ورودی به صورت باد خنک از دریچه آن به بیرون می آید.

کولر Baseus در سه درجه قدرت مختلف میتوان استفاده کرد. حالت اول باد آرام و ملایم، حالت متوسط که سرمای مناسبی دارد و باد با سرعت متوسط و حالت سوم که سرعت باد و خنکی در بیشترین حالت قرار دارد.

اگر دمای هوا خیلی گرم تر از حالت عادی بود نگران نباشید میتوانید با اضافه کردن قطعه یخ های مکعبی به مخزن آب کولر سرمای بیشتری را بدست آورید.

زاویه قابل کنترل از دیگر مزیت های این کولر است. به راحتی کولر را روی میز با هر جای مناسب دیگری قرار دهید و زاویه باد را در جهت دلخواه خود قرار دهید. کولر 3 زاویه تأمین هوا را ارائه می دهد. 45 درجه به سمت بالا ، 45 درجه به سمت پایین و عمودی 90 درجه است. بهترین ها را برای خود انتخاب کنید.

 

ویژگی های محصول:
  •  ظرفیت مخزن آب: 320 میلی لیتر
  •  جنس: ABS
  •  ابعاد: 174*166*180 میلی متر
  •  قابلیت شارژ: دارد
  •  فیلتر: دارد
  •  درجه تنظیم سرمایش: دارد

newkalaa
تیر 25, 1400
برچسب ها :

این مقاله بدون برچسب است.